Úvod » Duchovní mýdla » Duchovní mýdlo - Láska


        

Duchovní mýdlo - Láska

není skladem

 

Číslo produktu: 071
cena:
159 Kč ( Nejsme plátci DPH )

 

Poznámka: Používáním mýdla se začíná zjevovat uvnitř mýdla tento obraz (Název: Láska)

 

Láska je obrovskou silou, která nás vytrhává z každodenní ponořenosti v naše vlastní já, v naše ego. Toto ego rozrušuje a rozpouští. Láska je totiž ponořením jiného rázu – je to vplutí do roviny smysluplného celku. Někdy může být oním celkem partnerství, jindy mateřství nebo třeba přátelství. Láska tedy není silnou emocí ani vášní, láska je klidné spočinutí v náruči jednoty, tiché odevzdání se vyššímu celku, který nás naplňuje sám o sobě. Čirá, bezbřehá, nemajetnická láska je pro nás esenciální – zbavuje nás strachu, negativních emocí, a tak je pro nás zdrojem štěstí, radosti a síly konat vše dobré a smysluplné.

 

Při celé večerní očistě tímto mýdlem si jako modlitbu či mantru opakuji:

 

Toto mýdlo rozpouští všechny mé negativní myšlenky, emoce a strachy Čistí mne tak, jako mne čistí síla lásky – s její pomocí se zbavuji prokletí a iluze samoty, jelikož jsem součástí celku, celého Vesmíru...

 

 

Mýdlo pro očistu nejen tělesnou, ale i duchovní. Mýdlo je cele prodchnuto účinnými látkami, které dokáži probudit nejen tělo a unavenou pokožku, ale působí nepřímo rovněž i na naši duši. V mýdle se ukrývá vzácný olej ze semen granátového jablka a také olej bavlníkový, které výrazně hydratují, tonizují a vyživují unavenou a stárnoucí pleť. Obsažená voda z Mrtvého moře pak obohacuje pokožku jednadvaceti přírodními minerály, hydratuje ji a zanechává ji jemnou, hebkou a vláčnou. V neposlední řadě najdete v mýdle tři vzácné bylinky – posvátnou bazalku tulsi, houbu reishi a světelný kořen.

 

Tulsi neboli bazalka posvátná má svůj původ v Indii, kde se jedná o mimořádně posvátnou a uctívanou bylinu, která se vysazuje na posvátných místech. Sama o sobě je legendou pro Indy - Tulsi je manželkou boha Višny a je tedy do této rostliny vtělená (v Indii byla zasvěcena bohu Krišnovi a ochraňovala před smrtí, nemocemi a neštěstím). Kromě náboženského významu má tato bylina také důležitý medicínský význam a používá se především v ajurvédské léčbě. Tulsi se považuje za „královnu bylin“. Tulsi posiluje zejména obranyschopnost. Podporuje také životní sílu a v oblasti péče o pokožku se jedná o výrazně silný antioxidant.

 

Houba reishi neboli „božská houba nesmrtelnosti“ je ve východní Asii po tisíce let uctívána jako přírodní lék doslova na vše. Dokonce více než proslulý ženšen. Její léčivé účinky se staly předmětem zkoumání víceež tisícovky vědeckých studií, které se shodují na výjimečných léčivých účincích. Mimo jiné reishi dokáže zabránit degeneraci buněk pokožky, a tak redukuje stárnutí pokožky.

 

Světelný kořen (jam čínský) je rostlina, která je v antroposofickém hnutí už delší dobu důležitým tématem diskuzí. Zakladatel antroposofie Rudolf Steiner přisoudil této rostlině významnou roli v oblasti výživy - roli potraviny, která by mohla rozhodující měrou ovlivnit vývoj lidstva a Země, jelikož je schopná ve svých kořenech ukládat světelný éter (energie čchi, prána). Co se týče působení na kůži a vlasy, jsou již delší dobu známé pozitivní účinky jako je hladká a hebká pleť a zpomalení jejího stárnutí či lesklé a silné vlasy.

 

 

Vůně: povznášející sladce zemito-balzamická teplá kořenitá vůně s lehkými jehličnatými tóny (myrha, jedle, borovice, vetyver, benzoe absolue)

 

Složení: Sodium Olivate (olivový olej), Aqua (neratovská poutní voda), Sodium Shea Butterate (bambucké máslo), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Sunflowerseedate (slunečnicový olej), Maris Aqua (voda z Mrtvého moře), Sodium Gossypium Herbaceumate (bavlníkový olej), Punica Granatum Seed Oil (olej z granátového jablka), Ocimuum Sanctum (bazalka posvátná), Ganoderma Lucidum Extract (houba reishi), Dioscorea Polystachya Extract (jam čínský), Kaolin (růžový jíl), Charcoal (černé aktivní uhlí), Zinc Oxide (oxid zinečnatý), Commiphora Myrrha Oil (esenciální olej z myrhy), Abies Alba Cone Oil (esenciální olej z jedlových šišek), Pinus Sylvestris Leaf Oil (esenciální olej z borovice), Styrax Benzoin Gum Extract (benzoe 60% absolue), Vetiveria Zizanoides Oil (esenciální olej z vetyveru), Alcohol (alkohol), CL 77007, CL 77492, CL77491, CL 77288 (přírodní barviva)

 

Hmotnost: 110 g

 

Součást mýdla je také kartička (viz obr.) s těmito podrobnými informacemi o mýdle.

 

Mýdlo z kolekce sedmi ctností: Víra, Naděje, Láska, Moudrost, Spravedlnost, Statečnost a Umírněnost

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.